פרוייקט רבדי-ם Post All PostsAll Postsעבודות גמרטכניקותתרגיליםמאמרים revadim.jerusalem
לפני 6 ימים
2 דקות
ש
תאור קצר:במסגרת שיעורי תורה לומדים התלמידים בכיתה ה' על בית המקדש .
· נושא: בית המקדש
· שכבת גיל: ה
· רמת קושי: בינוני
· משך הפעילות: 4 ש'
מיומנויות נדרשות: חשיבה מסדר גבוה, אוריינות דיגטאלית, הכרת התוכנה lithophane, עבודת צוות
· זמן הדפסה (בין השיעורים): 2 שיעורים
· ציוד נדרש: מדפסת תלת מימד, מחשבים עם חיבור לאינטרנט, חשבון כיתתי לתוכנת טינקרקד ועוד
· מבוא ליחידת הלימוד: התלמידים ילמדו על תקופת בית המקדש הראשון, תוך התמקדות בפרק על בנית המקדש
· מטרות לימודיות: התלמידים יכירו תקופה שתרומתה נמשכת עד היום, יכירו את תרבותה ואת האמונה .
· הרחבות אפשיות: סקירה של מקדשים מתרבויות אחרות
· לפני הפרוייקט - הכנות המורה: המורה תבדוק את הציוד: מחשבים, מקרן, מדפסת תלת מימד ותשתיות. תחלק את הכיתה לקבוצות ולכל קבוצה תיתן אל/ה לחקר וליצירה. המורה תכין שאלות מכוונות, מחוון ותציג בפני הכיתה את מטרת הפעילות. תלמיד את התלמידים את הטכניקה/תוכנה שבה ישתמשו ליצירת התבליטים
· מיומנויות נדרשות בטינקרקד: ניסוי ותהייה, אוריינות דיגטאלית, שיתוף פעולה.
· מהלך היחידה: התלמידים ילמדו יחד עם המורה את נושא בית המקדש.
יחקרו יחד את נושא הכלים בבית המקדש.
התלמידים יתחלקו לקבוצות
כל קבוצה תקבל אל/ה שאותה הם יצטרכו לחקור וללמוד עליה
המורה תלמד את התלמידים כיצד עובדים בתוכנה ותדגים הדפסה על אל מסויים.
התלמידים יחפשו תמונה/פסל של האל/ה שלהם יעבירו לתוכנה ויכינו תבליט
הם יצטרכו לחשוב ביחד מה מתאים, איך הם רוצים שזה יראה.
לאחר ההדפסה הם יבדקו מה יצא וישוחחו בינהם אם זה בסדר או שיש מה לתקן
בסיום התהליך יציגו התלמידים את התוצרים בפני שאר חברי הכיתה ויקבלו מהם משוב על פי קרטיונים ידועים מראש, שהחליטו עליהם יחד עם המורה בהתאם לתהליך שעברו תוך התייחסות כמובן לתהליך העבודה של ההדפסה.
בסיום התהליך יספרו התלמידים איך הם רואים את הפעילות, ומה הרגישו כשעבדו בה.
2
פוסטים אחרונים
הצג הכול
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
יחידת לימוד -חדרי בריחה
מגישות: מלכי מועלם, בתיה, ואופרה נושא – מתמטיקה (אבל ניתן להתאים למקצעות נוספים) שכבת גיל – ח-ט רמת קושי - בינונית. משך הפעילות – 2 שיעורים מיומנויות נדרשות – ידע במשוואה ריבועית. זמן הדפסה (בין השיעו
3הוספת תגובה
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
יחידת לימוד -חדרי בריחה
מגישות: מלכי מועלם, בתיה, ואופרה נושא – מתמטיקה (אבל ניתן להתאים למקצעות נוספים) שכבת גיל – ח-ט רמת קושי - בינונית. משך הפעילות – 2 שיעורים מיומנויות נדרשות – ידע במשוואה ריבועית. זמן הדפסה (בין השיעו
3הוספת תגובה
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
כדי להוסיף תגובה צריך להתחבר לאתר.
פרוייקט רבדי-ם Post All PostsAll Postsעבודות גמרטכניקותתרגיליםמאמרים revadim.jerusalem
לפני 6 ימים
2 דקות
יצירת תבליטים/פסלים של אלים יוונים
שמות היוצרים: זוהר חסין וסילביה שושני
תיאור קצר: במסגרת שיעורי היסטוריה בכיתה ו לומדים התלמידים את תולדות יוון העתיקה ובתוכה את נושא האלים היוונים.
· נושא: אלים ביוון העתיקה
· שכבת גיל: ו
· רמת קושי: בינוני
· משך הפעילות: 4 ש"ש – הכרת האלים, חקר והדפסה
מיומנויות נדרשות: חשיבה מסדר גבוה, אוריינות דיגטאלית, הכרת התוכנה lithophane, עבודת צוות
· זמן הדפסה (בין השיעורים): 2 שיעורים
· ציוד נדרש: מדפסת תלת מימד, מחשבים עם חיבור לאינטרנט, חשבון כיתתי לתוכנת טינקרקד ועוד
· מבוא ליחידת הלימוד: התלמידים ילמדו על תקופת יוון העתיקה, תוך התמקדות בפרק על האלים היוונים משמעותם ותרומתם לתרבות ולהיסטוריה של יוון.
· מטרות לימודיות: התלמידים יכירו תקופה שתרומתה נמשכת עד היום, יכירו את תרבותה ואת האמונה באלים רבים, תוך התמקדות באלים חשובים וסיפוריהם.
· מיומנויות נוספות: אוריינות דיגטאלית
· הרחבות אפשריות: לסיפורי עם ותרבויות אחרות, אלים רומיים
· לפני הפרוייקט - הכנות המורה: המורה תבדוק את הציוד: מחשבים, מקרן, מדפסת תלת מימד ותשתיות. תחלק את הכיתה לקבוצות ולכל קבוצה תיתן אל/ה לחקר וליצירה. המורה תכין שאלות מכוונות, מחוון ותציג בפני הכיתה את מטרת הפעילות. תלמיד את התלמידים את הטכניקה/תוכנה שבה ישתמשו ליצירת התבליטים
· מיומנויות נדרשות בטינקרקד: ניסוי ותהייה, אוריינות דיגטאלית, שיתוף פעולה.
· מהלך היחידה: התלמידים ילמדו יחד עם המורה את נושא יוון העתיקה ותרבותה.
יחקרו יחד את נושא האלים ביוון
התלמידים יתחלקו לקבוצות
כל קבוצה תקבל אל/ה שאותה הם יצטרכו לחקור וללמוד עליה
המורה תלמד את התלמידים כיצד עובדים בתוכנה ותדגים הדפסה על אל מסויים.
התלמידים יחפשו תמונה/פסל של האל/ה שלהם יעבירו לתוכנה ויכינו תבליט
הם יצטרכו לחשוב ביחד מה מתאים, איך הם רוצים שזה יראה.
לאחר ההדפסה הם יבדקו מה יצא וישוחחו בינהם אם זה בסדר או שיש מה לתקן
בסיום התהליך יציגו התלמידים את התוצרים בפני שאר חברי הכיתה ויקבלו מהם משוב על פי קרטיונים ידועים מראש, שהחליטו עליהם יחד עם המורה בהתאם לתהליך שעברו תוך התייחסות כמובן לתהליך העבודה של ההדפסה.
בסיום התהליך יספרו התלמידים איך הם רואים את הפעילות, ומה הרגישו כשעבדו בה.
2
פוסטים אחרונים
הצג הכול
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
יחידת לימוד -חדרי בריחה
מגישות: מלכי מועלם, בתיה, ואופרה נושא – מתמטיקה (אבל ניתן להתאים למקצעות נוספים) שכבת גיל – ח-ט רמת קושי - בינונית. משך הפעילות – 2 שיעורים מיומנויות נדרשות – ידע במשוואה ריבועית. זמן הדפסה (בין השיעו
3הוספת תגובה
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
יחידת לימוד -חדרי בריחה
מגישות: מלכי מועלם, בתיה, ואופרה נושא – מתמטיקה (אבל ניתן להתאים למקצעות נוספים) שכבת גיל – ח-ט רמת קושי - בינונית. משך הפעילות – 2 שיעורים מיומנויות נדרשות – ידע במשוואה ריבועית. זמן הדפסה (בין השיעו
3הוספת תגובה
3D Snowflakes
Participants Name : Ranan Bakri , khulod Abu Madi & Kamel Hashem Students learn about how snowflakes are formed and design their own unique snowflakes using 3D modeling software. OBJECTIVES Students
1הוספת תגובה
מערך מגמת אמנות | קור…
3הוספת תגובה
כדי להוסיף תגובה צריך להתחבר לאתר.
Comentarios